DLACZEGO MEBLE KUCHENNE NA WYMIAR I ILE TO KOSZTUJE?

Decydując się na kuchnię na wymiar, jest możliwość wyboru najlepszych materiałów i rozwiązań dostosowanych do wymiarów wnętrza oraz stylu życia. Nie trzeba martwić się też o samodzielny montaż, doświadczony fachowiec zrobi to najlepiej, dzięki czemu można uniknąć problemów i niedogodności.

W momencie, gdy posiadane przez nas pomieszczenie jest małe lub niewymiarowe, wielce wskazane jest skorzystanie z doświadczonych projektantów i fachowców, dzięki którym nasza kuchnia zostanie w pełni wykonana pod nasz gust, a przy tym funkcjonalna i możliwie wykorzystana w jak największym stopniu.

KIEDY ZAMAWIAĆ MEBLE KUCHENNE?

Meble najlepiej zamówić przed remontem. Po przygotowaniu projektu rozstawienia mebli w naszej kuchni możemy też dowolnie wybrać materiały, z których mają być zrobione, ich kolory oraz styl. Meble kuchenne na wymiar mogą być też wyposażone w nowoczesne systemy, które poprawią funkcjonalność naszej kuchni. Mowa tu choćby o szafkach typu cargo, dzięki którym przechowywanie oraz wyjmowanie przedmiotów znajdujących się w nich będzie łatwiejsze i bezpieczniejsze. Wiele osób może odstraszać cena takiego rozwiązania. Czasem jednak lepiej na początku dopłacić, by potem cieszyć się praktyczną kuchnią przez wiele lat.

ILE KOSZTUJE KUCHNIA NA WYMIAR?

Na pytanie o koszty kuchni na wymiar bardzo trudno jest odpowiedzieć, cena zależy od wielu czynników, takich jak między innymi wybór materiałów, z których kuchnia będzie zabudowana oraz ich ilości. Ważne jest także to, czy w cenie kuchni, są zawierane także sprzęty AGD. Jeśli decydujemy się na kompleksową usługę firmy, do kosztów należy doliczyć jeszcze konsultację, wykonanie pomiarów, przygotowanie projektu, montaż mebli. Dlatego też, ceny mebli do kuchni na wymiar wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.